Zaposleni

v.d. Ravnateljica: Vlasta Urška Baraga
Pomočnica ravnateljice: Alenka Turk

Svetovalne delavke: Katarina Zidarič, Petra Grmovšek, Karmen Mekota
Specialna pedagoginja: Suzana Germek
Socialna pedagoginja: Simona Peršič

Šolska knjižničarka: Snežana Jeras
Računalnikar:
Gordana Božič
Računovodkinja
: Neda Zonta
Tajnik VIZ: Nevja Krebelj – Zadel
Administrator: Nevenka Brejc
Vodja šolske prehrane ter ZHR za vrtec: Nika Renko

 

UČITELJI (po abecednem redu) 2022/23

KRATICE:

IP (izbirni predmet), NIP (neobvezni izbirni predmet), DOP (dopolnilni pouk), DDP (dopolnilni, dodatni pouk),
ID (interesna dejavnost), PB (podaljšano bivanje), JV (jutranje varstvo)

PRIIMEK IN IME Delo, ki ga opravlja Razrednik    Drugo
Abram Irena SLO, GOS, LUM, IP, ID 6. A  delo z nadarjenimi
Babič Matej ŠPO, IP    
Baričevič Bernarda razredni pouk 4. A  
Baričič Valentina NIP, podaljšano bivanje    
Božič Bojana SLJ, podaljšano bivanje    
Božič Gordana IP, NIP, podaljšano bivanje    računalnikar
Božič Tilen GUM, OPZ, podaljšano bivanje    
Bubnič Maja razredni pouk 1. B  
Cerkvenik Tatjana razredni pouk 2. A  
Chrastecka Martina
podaljšano bivanje    
Čelhar Tamara BIO,  ID    delo z nadarjenimi
Černigoj Nika LUM, TIT, IP, NIP    
Črnigoj Alenka razredni pouk 3. A  
Debelak Boštjan SLO, DKE, ZGO, IP, ID 8. A  
Filipič Branko GEO, ZGO, IP 6. B  
Grbec Sandra ŠPO, IP, podaljšano bivanje    
Grlica Vesna TJA 4., 5. 7. r., DKE, podaljšano bivanje 7. A  
Grzetič Sara ITD 1. – 4. r., podaljšano bivanje    
Hrvatin Ratoša Ksenija ITD    5. – 9. r., IP 9. B  
Ivančič Mojca podaljšano bivanje    
Jurinčič Ina SLJ, SPO, TJA  1. – 3.r 3. B  
Jurman Izabel KEM, NAR, IP, podaljšano bivanje    
Krajačič Mirjana razredni pouk 2. B  
Marušič Keti 2. strokovna delavka v 1.  razredu, podaljšano bivanje    
Peršič-Rihter Alenka TJA 6, 8. in 9.r.  9. A  
Pevc Katja 2. strokovna delavka v 1.  razredu, podaljšano bivanje    
Pisk Mirjana razredni pouk, ID, kolesarski krožek 5. A  
Potokar Tanja razredni pouk, ID, podaljšano bivanje 5. B  
Prudič Maja razredni pouk, ID, podaljšano bivanje 1. A  
Radolovič Nina razredni pouk, podaljšano bivanje    
Skok Mirjam MAT, FIZ 8. B  
Trošt Maja MAT, FIZ, IP 7. B  
Turk Ličen Alenka MAT, GUM, LUM, kolesarski krožek    
Zupan Barbara razredni pouk 4, B  

 

Dostopnost